Z czcia i
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2021
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2021
Nowosci
Z czcią i honorami żegnam
ś+p
dr. Olgierda Wysockiego
lekarza radiologa,
byłego kierownika Miejskiej Przychodni Obwodowej
przy ul. Uniwersyteckiej 17 (1965-1973),
wieloletniego pracownika Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu.
W swoim fachu zawsze wykazywał się
profesjonalizmem i troską o dobro pacjenta.
Jego rzetelna praca przyczyniła się
do poprawy stanu zdrowia publicznego
Pogrążoną w żałobie
Rodzinę i Przyjaciół
proszę o przyjęcie słów serdecznego współczucia
i jedności w bólu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia