MARKA ALIFIERA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2020
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2020
Kurier Poranny
Podziękowanie
W imieniu własnym i dzieci pragnę wyrazić naszą wdzięczność oraz szacunek wszystkim, którzy byli z nami w trudnym czasie choroby oraz towarzyszyli nam w ostatnim pożegnaniu Męża
Ś.P.
MARKA ALIFIERA
Na ręce Kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kierownika Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku składam moje najszczersze podziękowania całemu Personelowi, a w szczególności Lekarzom Prowadzącym za heroiczną walkę o życie Mojego Męża.
Dziękuję całej społeczności akademickiej UMB, UDSK, Kolegom, Koleżankom oraz Studentom dr Alifiera za uczczenie Jego pamięci, okazany Mu szacunek i wsparcie okazane naszej rodzinie.
Osobne podziękowania kieruje do Kierowniczki Zakładu Immunologii Klinicznej UDSK, Mentorki Mojego Męża, a przede wszystkim Przyjaciela, za obecność w naszym życiu.
Dziękuję Dyrekcji oraz Nauczycielom II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku, Koleżankom i Kolegom, Przyjaciołom Moich Córek oraz ich Rodzicom, a w sposób szczególny Wychowawcom za zrozumienie, towarzyszenie i opiekę w tym bolesnym momencie naszego życia.
Dziękuję naszym Rodzinom, Przyjaciołom, Sąsiadom, Proboszczowi, Kierownictwu oraz Personelowi firm z którymi współpracował, Znajomym i Nieznajomym, którzy pożegnali z nami Męża oraz okazali wiele serca, życzliwości i współczucia w trudnych dla naszej rodziny chwilach.
Dziękując za złożone wieńce i kwiaty, przesłane i złożone kondolencje oraz zamówione nabożeństwa, proszę o modlitwę w intencji zmarłego.
Żona Joanna
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia