Jolanta Marciniecka- Hędzelek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.03.2022
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej serdecznej Koleżanki
ś+p
dr n. med. Jolanty Marcinieckiej-Hędzelek
wieloletniego Pracownika
Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii
UM w Poznaniu.
Pogrążeni w smutku
Pracownicy
Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia