Z czcia i
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2021
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.01.2021
Nowosci
Z czcią i żalem żegnam
ś+p
Kamila Pulczyńskiego
wybitnego toruńskiego żużlowca,
byłego zawodnika drużyny Unibaxu Toruń.
Był wielką nadzieją toruńskiego żużla.
Jego sukcesy: złoty medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski (2009),
brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski
Par Klubowych (2010, 2013)
i brązowe medale
Drużynowych Mistrzostw Polski (2010, 2012),
pozostaną na zawsze ozdobą najpiękniejszych kart polskiego sportu.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Pogrążoną w żałobie
Rodzinę
oraz toruńskie środowisko żużlowe
proszę o przyjęcie
słów serdecznego współczucia i jedności w bólu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Justyna
5 l