Elżbieta Biela
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2021
Głos Wielkopolski
Dnia 14 lutego 2021 r. odeszła
ś+p
Elżbieta Biela
z domu Bałkowska
ukochana Mama, Ciocia, Kuzynka i Przyjaciółka.
O śmierci zawiadamiają
Kochające Córki Dominika i Julia
wraz z Rodziną i Przyjaciółmi
Msza żałobna odbędzie się w kościele
Matki Boskiej Wniebowziętej w Puszczykowie,
22 lutego br. o godz. 17.00.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się
27 lutego br. o godz. 12.00 na cmentarzu
przy ul. Lipowej w Wolsztynie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia