Zbigniew Wyrobek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.12.2020
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,że w dniu
15grudnia 2020 roku odszedł nagle nasz Drogi Kolega
ś+p
mgr inż. Zbigniew Wyrobek
(IWE, EWE)
założyciel i długoletni przewodniczący Koła i Sekcji Spawalników, członek Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników w Pile,
zawsze życzliwy, pogodny, pełen energii i planów.
Zbyszku, było nam miło pracować i być z Tobą.
Na zawsze pozostaniesz w naszej wdzięcznej pamięci.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Koledzy i przyjaciele z Oddziału SIMP w Pile
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia