Stanisława Orzechowskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2010
Gazeta Pomorska
Podziękowania Z głębi serca składamy wyrazy głębokiej wdzięczności wszystkim, którzy podzielili nasz smutek, łączyli się z nami w bólu, modlitwie, wsparciem i pomocą, a także uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie naszego kochanego męża, taty, dziadka, brata, teścia i wujka śp. Stanisława Orzechowskiego. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Kościoła pw. św. Katarzyny w Golubiu za przewodniczenie Eucharystii, współcelebransom, rodzinie, sąsiadom, delegacjom, przyjaciołom i wszystkim niewymienionym oraz tym, którzy przybyć nie mogli, ale łączyli się z nami w smutku i bólu. Szczerze dziękujemy za godne pożegnanie, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz serdeczne wspomnienia. Pogrążona w smutku RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia