Stanisław Pawlik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2021
Dziennik Polski
„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie Go nie ma”
Wisława Szymborska
Z najgłębszym żalem zawiadamiamy,
że dnia 3 kwietnia 2021 roku,
przeżywszy lat 75, odszedł do Domu Pana
ś+p
Stanisław Pawlik
Najukochańszy Mąż, Tata, Dziadek, Brat Szwagier i Wujek
Wspaniały Artysta Muzyk,
wieloletni pierwszy flecista Filharmonii Krakowskiej
Wybitny pedagog i niezastąpiony Przyjaciel i Kolega
Cudowny, ciepły, szczery
Dobry człowiek, który zawsze i wszędzie wypełniał
swoją aurą miejsca, w których się znajdował
Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie
w sobotę dnia 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 11.40
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy Reduta,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Stanisława Pawlika
Muzyka Orkiestry Filharmonii Krakowskiej
I Flecistę
w latach 1967 - 2010
Pana Stanisława Pawlika zapamiętaliśmy jako
wybitnego muzyka,
człowieka o wysokiej kulturze osobistej.
Będzie nam brakować uśmiechu
i pogody ducha, która zawsze emanowała
z Jego osobowości.
Nabożeństwo Żałobne odprawione zostanie
w sobotę 10 IV 2021 r. o godz. 11.40
w kaplicy przy ul. Reduta
na Cmentarzu w Batowicach.
Żonie, Córce, Synowi
oraz Rodzinie
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia
Dyrekcja,
Zespoły Artystyczne i Pracownicy
Filharmonii im. Karola Szymanowskiego
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jana Kozioł
5 l