MSWiA Szpital
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2021
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.10.2021
Echo Dnia
Najserdeczniejsze podziękowania za troskliwą opiekę
dla Pani dr Magdaleny Rakowskiej-Szewczyk
Ordynator Oddziału Wewnętrznego Szpitala MSWiA
w Kielcach
składa wdzięczna pacjentka
Helena Steciak
NAJSERDECZNIEJSZE
PODZIĘKOWANIA
dla lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego
z Oddziału Wewnętrznego, Szpitala MSWiA,
a w szczególności
dla Pani doktor Jolanty Stoksik
za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną
i serdeczne podejście do pacjenta
składają
wdzięczne pacjentki:
Helena Steciak, Aniela, Zosia, Grażyna, Ania,
przebywające na oddziale od 5-12 X 21 r.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia