Jana Wójcika
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.10.2021
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem oraz w poczuciu ogromnej straty
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Jana Wójcika
długoletniego pracownika w Urzędzie Gminy Biskupice, Radnego Gminy Nowe Brzesko,
a przede wszystkim społecznika,
człowieka życzliwego, rzetelnego i wielkiej dobroci.
Szczere wyrazy współczucia i słowa wsparcia
w trudnych chwilach
Żonie, Rodzinie
i Przyjaciołom Zmarłego
składają
Wójt Gminy Biskupice,
pracownicy Urzędu Gminy Biskupice,
Przewodniczący Rady Gminy Biskupice
wraz z Radą,
sołtysi sołectw Gminy Biskupice
oraz pracownicy jednostek organizacyjnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia