Kazimiera Nalepa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2022
Dziennik Polski
Z głębokim żalem informujemy,
że 11 lipca 2022 roku zmarła
Kazimiera Nalepa
Emerytowany pracownik
Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
Od 1986 – 2002 roku zatrudniona
w Uniwersytecie Jagiellońskim - Collegium Medicum.
W latach 1990-2002 zastępca kierownika Dziekanatu
Wydziału Farmaceutycznego.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
ds. Collegium Medicum
oraz
społeczność akademicka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia