Bajer Ireneusz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2020
Gazeta Wrocławska
Odszedł nasz kolega starszy wizytator Ireneusz Bajer
Człowiek odchodzi, pamięć zostaje
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 12 listopada 2020 r. odszedł od nas
Ireneusz Bajer
wieloletni wizytator Kuratorium Oświaty we Wrocławiu,
wcześniej wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie i Poznaniu.
W osobie Zmarłego żegnamy, najlepszego, nieodżałowanego Kolegę,
wspaniałego, dobrego i życzliwego człowieka, obdarzonego niezwykłym,
a przy tym ciepłym poczuciem humoru, stoickim spokojem i kulturą osobistą.
Swoje życie zawodowe związał z wychowaniem i kształceniem młodego pokolenia
oraz wspieraniem dyrektorów i nauczycieli dolnośląskich szkół.
Wyrazy głębokiego współczucia i żalu
Żonie Marzenie, Córeczce Julci i Bliskim
Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty
koleżanki i koledzy z Kuratorium Oświaty
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kolega
5 l