Leszek Marczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2010
Gazeta Pomorska

Podziękowanie dla śp. Leszka Marczaka zamieszkałego w Dębicach, zmarłego w dniu 28 stycznia 2010 roku. Drogi Leszku! Byłem na mszy żałobnej, byłem też na cmentarzu chcąc Tobie podziękować za wszystko, co dla mojej rodziny uczyniłeś. Nie pozwoliło mi zdrowie i warunki atmosferyczne uczynienia tego przy Twoim grobie. Przyjmij więc moje podziękowanie złożone za pośrednictwem prasy. A dziękować jest za co, gdyż z ruiny jaką kupiłem przy Twojej pomocy odbudowałem cały dobytek, jaki mogłem przekazać memu następcy. Byłeś w tej pracy dającym przykład pozostałym pracownikom, za co składam Tobie serdeczne „Bóg zapłać”. Pragnąłem także nad Twoją mogiłą odśpiewać pieśń żałobną, której treść brzmi: Zmarły Współbracie z Tobą się żegnamy. Przyjmij dar smutny, który Ci składamy. Trochę na grób Twój porzuconej gliny od Twych przyjaciół, sąsiadów, rodziny. Idziesz do ziemi, co Twą Matką była, teraz Cię strawi, dotąd Cię żywiła. Na Twej miłości polegał bezpieczny Daj Duszy Jego odpoczynek wieczny. Pozostaj pod Bożą opieką! SZCZEPAN LEWANDOWSKI Procyń - Gać

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia