Gabriela Kandulska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Dyrektorowi ZOZ w Grodzisku Wlkp., ordynatorowi, lekarzom i pielęgniarkom oddziału wewnętrznego w Grodzisku Wlkp. Pani Mirosławie Szpot, Mirosławie Dumie, Księżom, organiście, delegacjom GS, Urzędu Miejskiego, Powiatu, sołectwa, orkiestrze, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku naszej Kochanej Żony, Mamy, Teściowej , Babci Śp. Gabrieli Kandulskiej za ofiarowane komunie św., zamówione msze św., za złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składają mąż, dzieci z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Kuflewicz
16 l