Wiesława Kamińskiego
This was published in the following publications on 10.07.2020:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 10.07.2020:
Echo Dnia
Z głębokim żalem żegnamy
ś+p
Wiesława Kamińskiego
wieloletniego Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Spółdzielni Mieszkaniowej „Bocianek” w Kielcach.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wspaniały Człowiek i Społecznik.
Rodzinie i Najbliższym
najszczersze wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy
SM „Bocianek” w Kielcach
End of content
No more pages to load