Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.05.2021
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p Alfredy Szwedek
wieloletniego i oddanego lekarza pracującego
na rzecz mieszkańców Gminy Będzino.
Najszczersze wyrazy współczucia i żalu
Rodzinie i Bliskim Zmarłejskładają
Wójt Gminy Będzino wraz z pracownikami Urzędu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia