Stanisław Garbacz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2021
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2021
Echo Dnia
Są chwile i ludzie, których się nie zapomina
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 9 grudnia 2021 r.
zmarł
Stanisław Garbacz
przeżywszy lat 84
Były Radny i Prezydent Miasta Kielce,
wieloletni Dyrektor Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego,
były Przewodniczący Rady Nadzorczej "Społem" PSS,
organizator pierwszego klubu Korona Kielce, wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami państwowymi
i regionalnymi za działalność zawodową i społeczną.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 16 grudnia 2021 r. o godz. 13:00 w Bazylice Katedralnej w Kielcach, po czym nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Cedzynie.
W smutku pogrążeni
Dzieci, Wnuki i Rodzina
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Pana
Stanisława Garbacza
wieloletniego Dyrektora
Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego
w Kielcach
i Prezydenta Miasta Kielce
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego
i Transportu Sanitarnego w Kielcach
Z głębokim żalem żegnamy
Zasłużonego Działacza „Społem” PSS w Kielcach,
Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Pana
Stanisława Garbacza
***
Rodzinie I Bliskim
składamy wyrazy współczucia
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
„Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Kielcach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia