Barbara Pec-Ślesicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2020
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.07.2020
Dziennik Łódzki
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Barbary Pec-Ślesickiej
Cenionej kierownik produkcji filmowych i telewizyjnych
Absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi
Współzałożycielki Szkoły Wajdy
Rodowitej łodzianki,
uhonorowanej Srebrnym Krzyżem Zasługi
oraz Krzyżami Kawalerskim i Oficerskim
Orderu Odrodzenia Polski.
Rodzinie oraz Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi
oraz
Wiceprezydenci
Wojciech Rosicki, Joanna Skrzydlewska,
Małgorzata Moskwa-Wodnicka i Adam Wieczorek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia