Andrzej Kordys
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2021
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2021
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Kordysa
Wieloletniego radnego Rady Miejskiej,
członka Zarządu Miasta i Zastępcy Prezydenta Dąbrowy Górniczej.
Urzędnika, lekarza i samorządowca oddanego sprawie,
Człowieka otwartego, pełnego pasji i energii do działania.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca Rady Miejskiej
wraz z Radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza
wraz ze Współpracownikami
Z ogromnym żalem żegnam
Andrzeja Kordysa
radnego Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej
trzech kadencji,
członka Zarządu Miasta i Zastępcę Prezydenta Miasta
w latach 1999-2002,
lekarza Oddziału Ginekologii i Położnictwa
Szpitala Miejskiego.
Wszystkim Bliskim Zmarłego
składam wyrazy szczerego współczucia
Zbigniew Podraza
Prezydent Dąbrowy Górniczej w latach 2006-2018
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia