Elżbiecie Mey-Wysockiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2022
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2022
Głos Pomorza
Pani Elżbiecie Mey-Wysockiej
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce
wyrazy współczucia i słowa otuchy z powodu śmierci
Mamy
przekazują
Burmistrz Miasta Jacek Maniszewski,
Przewodnicząca Rady Miasta Lena Iwan-Kucia
oraz radni i pracownicy Urzędu Miasta Ustka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia