Alicja Szmaus-Jackowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2020
Express Bydgoski

Dzielimy się smutną wiadomością o śmierci
Doktor
Alicji

Szmaus-Jackowskiej

naszej drogiej koleżanki i współpracowniczki.

Pozostanie w naszej pamięci jej życzliwość,
ciepło i zrozumienie dla naszych ludzkich spraw.

Zespół Katedry Psychologii Społecznej
Wydział Psychologii Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej koleżanki
dr Alicji
Szmaus-Jackowskiej

Psychologa z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Rodzinie orazBliskim

wyrazy głębokiego współczucia składają

Przyjaciele z Wydziału Psychologii
Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
dr Alicję
Szmaus-Jackowską
cenionego nauczyciela akademickiego
Katedry Psychologii Społecznej Wydziału Psychologii UKW

Środowisko akademickie
utraciło niezwykłą Osobę,
oddaną nauce i działalności pedagogicznej

Rodzinie i Bliskim
składamy serdeczne wyrazy współczucia

JM Rektor prof. Jacek Woźny
oraz społeczność Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
w Bydgoszczy

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przychodzimy. Odchodzimy. Do zobaczenia...

J. Ł.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromna strata. Mimo, że dawno nie mieliśmy ze sobą kontaktu to wiadomość o Twojej śmierci spowodowała ukłucie w moim sercu. Dałaś się poznać jako przesympatyczna osoba z ogromymi pokładami empatii. Wielka szkoda, że odeszłaś tak wcześniej. Kondolencje dla bliskich. Spoczywaj w pokoju Alu ;(

BW


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Edmund Wilczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z modlitwą i pamięcią

Morska 4


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z modlitwą i pamięcią

Edmund Wilczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Edmund Wilczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Edmund Wilczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Edmund Wilczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mialam kontakt z Alą na studiach... Świetny wykładowca i specjalistka, ale przede wszystkim dziewczyna anioł z sercem na dloni i dobrym słowem oraz ciepłem w oczach. Tacy dobrzy ludzie nie powinni tak szybko odchodzić, to bardzo niesprawiedliwe. Serdeczne wyrazy współczucia i dużo siły dla męża i dzieci. Ogromnie mi przykro, ciągle widzę jej usmiech, błysk w oczach i energię. Nie tak powinno być.

Marta byla studentka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mialam kontakt z Alą na studiach... Świetny wykładowca i specjalistka, ale przede wszystkim dziewczyna anioł z sercem na dloni i dobrym słowem oraz ciepłem w oczach. Tacy dobrzy ludzie nie powinni tak szybko odchodzić, to bardzo niesprawiedliwe. Serdeczne wyrazy współczucia i dużo siły dla męża i dzieci. Ogromnie mi przykro, ciągle widzę jej usmiech, błysk w oczach i energię. Nie tak powinno być.

Marta byla studentka


5 l

Nasza Kochana. Zawsze będziesz w naszych sercach

AiF


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Alusiu, moja kochana.... W myślach, w sercu, w modlitwie... Twoja be, na zawsze...

Beata Ziółkowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mialam kontakt z Alą na studiach... Świetny wykładowca i specjalistka, ale przede wszystkim dziewczyna anioł z sercem na dloni i dobrym słowem oraz ciepłem w oczach. Tacy dobrzy ludzie nie powinni tak szybko odchodzić, to bardzo niesprawiedliwe. Serdeczne wyrazy współczucia i dużo siły dla męża i dzieci. Ogromnie mi przykro, ciągle widzę jej usmiech, błysk w oczach i energię. Nie tak powinno być.

Marta byla studentka


5 l

Ala...byłaś osobą, którą się zapamięta na zawsze. Twój uśmiech, ciepło i przyjazne spojrzenie niebieskich oczu. Będę Cię zawsze ciepło wspominać. Zawsze.

MC


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo, bardzo smutna wiadomość. Myślę o Pani ..

J.


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia