Magdalena Szumilak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Dziennik Zachodni
Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci
Magdaleny Szulik
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Pracownicy Urzędu Miejskiego w Zabrzu
Z serca dziękuję wszystkim,
którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu mojej
synowej
Magdy
Złożone kondolencje i wyrazy otuchy stanowiły dla nas
tak potrzebne w tej trudnej chwili wsparcie.
Dziękuję także każdemu, kto z powodu sytuacji epidemicznej nie mógł wziąć udziału w uroczystościach,
lecz był w nich obecny duchowo,
łącząc się w modlitwie.
Małgorzata Mańka-Szulik
prezydent Zabrza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia