Jerzy Pieniążek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2022
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2022
Dziennik Zachodni
„Choć śmierć zabiera nam bliskich,
to pozostają w naszych sercach i pamięci”
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Dr. n. med.
Jerzego Pieniążka
Wybitnego neurochirurga,
Honorowego Obywatela Bytomia,
byłego dyrektora
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4
w Bytomiu
Rodzinie i Bliskim
składam
wyrazy głębokiego współczucia
Wojciech Szarama
Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego
Prawa i Sprawiedliwości
Z wielkim smutkiem
przyjęłam wiadomość o odejściu
dra n. med.
Jerzego Pieniążka
wybitnego neurochirurga, wieloletniego ordynatora Oddziału Neurochirurgii i Neurotraumatologii, dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.
Cześć Jego Pamięci!
Rodzinie
składam najszczersze wyrazy współczucia.
Wanda Nowicka
Posłanka na Sejm
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia