Stanisław Senft
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.04.2021
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.04.2021
Nowa Trybuna Opolska
Z żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 14 kwietnia 2021 r. zmarł
ś+p
dr hab. Stanisław Senft
profesor Instytutu Śląskiego i Politechniki Opolskiej,
dyrektor Instytutu Śląskiego w latach 2001-2007.
W Zmarłym środowisko naukowe Opola
traci cenionego historyka
i dobrego, otwartego na ludzi Człowieka.
Rodzinie
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Dyrekcja i pracownicy Instytutu Śląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia