Wiesław Blumski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2022
Głos Wielkopolski
Hani i Marcie, Kindze i Olkowi
wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia
z powodu odejścia Drogiego
Wiesia Blumskiego
przekazuje
Romek Janiak
Z żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
dr.Wiesława Blumskiego
wieloletniego pracownika
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu.
Łączymy się w bólu
zRodziną Zmarłego
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”
Jan Twardowski
Pełni bólu i żalu zawiadamiamy, że w dniu 21 marca 2022 r.
zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś+p
Wiesław Blumski
lekarz ginekolog
niezwykły Człowiek
Msza Św. pogrzebowa odprawiona zostanie
1 kwietnia o godz. 13.00 w kościele pw. Chrystusa
Dobrego Pasterza przy ul. Nowina w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się o godz. 14.00
na cmentarzu przy ul. Nowina w Poznaniu.
Zostawiasz nas smutnych i pełnych niedosytu
Twojego towarzystwa.
Hania, Olek z Mają, Jagodą, Piotrem i Wojtkiem,
Marta z Jackiem, Filipem, Iwem i Marianną,
Kinga z Jarkiem, Nel i Marianną
„Jeszcze powietrze Tobą pachnie,
jeszcze się suszą łzy na sznurze,
ptak się w gęstwinie czasem żachnie
i chmurna sowa się rozchmurzy”
Dziękujemy
Bliskim, Przyjaciołom,
Znajomym, Koleżankom i Kolegom,
Współpracownikom i Pacjentkom,
dobrym i życzliwym Ludziom,
którzy pożegnali z nami,
drogiego nam
ś+p
Wiesława Blumskiego
Dziękujemy za czas, za łzę, za uwagę,
za pamięć, za dobre słowo.
Spoczywaj w pokoju Wiesiu.
Hania
Olek z Mają, Jagodą, Piotrem i Wojtkiem
Marta z Jackiem, Filipem, Iwem i Marianną
Kinga z Jarkiem, Nel i Marianną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Pacjentka
4 l
Edyta Kubiak
4 l
Anna Wilczynska-Paquet
4 l
Magdalena Stachowska
4 l
Barbara Grzybowska
4 l
Magda Schmidt
4 l
Ewelina
4 l
Roman Szpakowski
4 l