Wojciech Cichowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.12.2021
Nowosci

Z ogromnym smutkiem, niedowierzaniem i żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
Wojciecha Cichowicza

długoletniego pracownika Toruńskich Wodociągów
mistrza w Wydziale Ujęć Gruntowych, naszego kolegi, znakomitego fachowca, społecznika,
człowieka, który naszej firmie poświęcił całe zawodowe życie.
To jedna z tych osób, dzięki której mogliśmy uczyć się, jak pracować i mieć z tej pracy satysfakcję
oraz wdzięczność współpracowników i przełożonych.
Kolego Wojtku, nie wierzymy, że już Cię nie ma wśród nas
i więcej nie porozmawiamy o pompach, studniach i Twoim ukochanym sporcie.
Wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają

Rada Nadzorcza, Zarząd i cała załoga Toruńskich Wodociągów

Plaża

„Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić, jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 grudnia 2021 roku odszedł najdroższy Mąż, Tata, Teść, Dziadek, Zięć, Brat, Szwagier, Wujek i Przyjaciel

ś+p Wojciech Cichowicz
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę,
11 grudnia 2021 roku o godz. 10.15 modlitwą różańcową w kościele pw. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 11.00 w kościele zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192 (od ul. Mazowieckiej).
Pogrążona w smutku ŻONA Z RODZINĄ

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Wojtek, minęło 5 lat. Robimy kolejne spotkanie klasy, tym razem 45 lat po maturze. To będzie pierwsze spotkanie bez Ciebie. Będzie nam Ciebie brakowało.

Mariusz Kęsy


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia