Kazimierz Okas

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2020
Dziennik Polski

Ci, których mamy głęboko w sercu,
tak naprawdę nigdy nas nie opuszczają...”

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 13 czerwca 2020 roku,
po długiej i ciężkiej chorobie,
zaopatrzony świętymi sakramentami,
odszedł do Pana

ś+p

Kazimierz Okas

Człowiek wielkiego serca i zasad
Najukochańszy Brat, Wujek, Szwagier

Absolwent Wydziału Górniczego AGH w Krakowie.
Dyrektor Górniczy ST II.
Długoletni pracownik Przedsiębiorstwa
Geologicznego S.A. w Krakowie, gdzie pracował
na stanowisku Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego
– Kierownika Działu Terenowego Robót Wiertniczych.
Za osiągnięcia zawodowe i społeczne odznaczony został:
- Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi,
- Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju,
- Złotą Odznaką za Zasługi dla Miasta Krakowa,
- Srebrną Odznaką za Zasługi dla Ziemi Krakowskiej.
Długoletni działacz NOT i SITG.

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie
w dniu 19 czerwca 2020r., o godz. 13:00
w Kaplicy na Cmentarzu Salwatorskim, po czym
nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce
wiecznego spoczynku, do rodzinnego grobowca.

O czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina

ś+p

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi i Przyjaciela

ś+p
mgr. inż. Kazimierza Okasa
Dyrektora Górniczego II stopnia.
Absolwenta Wydziału Górniczego
Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Długoletniego Pracownika
Przedsiębiorstwa Geologicznego w Krakowie,
gdzie pracował na stanowisku
Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego
- Kierownika Działu Terenowego Robót Wiertniczych, Członka Stowarzyszenia Inżynierów
i Techników Górnictwa.
Za pracę zawodową i społeczną wyróżniony
wieloma odznaczeniami państwowymi i stowarzyszeniowymi.
Odszedł od nas serdeczny Kolega i Przyjaciel,
długoletni działacz SITG.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
na cmentarzu Salwatorskim
w dniu 19 czerwca 2020 r. o godz. 13.00
w kaplicy cmentarnej.

Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia

Koleżanki i Koledzy z Koła Grodzkiego
oraz Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa.
ś+p

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia