Stefania FABISZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego emerytowanego pracownika Panią Stefanię FABISZ Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Artur Piecha
15 l
krystyna i zbigniew golinscy
15 l