Stanisław Kowalczykiewicz.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Pana Stanisława Kowalczykiewicza. Odeszła osoba niezwykle zaangażowana w życie naszej lokalnej społeczności, wieloletni Zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Pogrążonej w smutku i cierpieniu żonie i dzieciom składam kondolencje oraz szczere wyrazy współczucia. Łączę się w modlitwie i żalu. Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia