Marta Suchecka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2021
Gazeta Wrocławska

W dniu 21 stycznia 2021 roku zmarła
nasza Koleżanka
Pani Prokurator
Marta Suchecka

Pozostanie w naszej pamięci
jako Człowiek wielkiego serca,
wierny Przyjaciel i wspaniały pracownik,
o czym zawiadamiają z głębokim żalem

pracownicy Prokuratury Regionalnej
we Wrocławiu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Studiowialsmy razem. Cholera. Byla zawsze taka wesoła.

radek tadajewski


1 r

W listopadzie 2020 przebywałam z Martą na oddziale w szpitalu w Gliwicach. Była moją rówieśnicą. Bardzo wierzyła, że leczenie będzie skuteczne. Chciała pojechać w góry. Jak wychodziła, powiedziała, że gdy wróci do pracy to przyśle mi zdjęcie w todze prokuratora. Będę ją wspominać z uśmiechem. Do zobaczenia Marta... Serdeczne kondolencje dla rodziców.

Joanna Radtke


4 l

W listopadzie 2020 przebywałam z Martą na oddziale w szpitalu w Gliwicach. Była moją rówieśnicą. Bardzo wierzyła, że leczenie będzie skuteczne. Chciała pojechać w góry. Jak wychodziła, powiedziała, że gdy wróci do pracy to przyśle mi zdjęcie w todze prokuratora. Będę ją wspominać z uśmiechem. Do zobaczenia Marta... Serdeczne kondolencje dla rodziców.

Joanna Radtke


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia