Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2021
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 6 kwietnia 2021 roku odszedł od nas
Zbigniew Kałdus
lokalny patriota i działacz: sołtys Głowaczewa,
piastujący tę funkcję nieprzerwanie od 2011 roku,
radny Gminy Kołobrzeg w kadencji 2014-2018,
wieloletni Prezes OSP Karcino, członek Zarządu OSP Gminy Kołobrzeg, zasłużony działacz Stowarzyszenia Sołtysów Gminy Kołobrzeg.
Na zawsze pozostanie w pamięci i sercach mieszkańców Gminy Kołobrzeg. Wspominamy wszystkie sprawyi działania, które łączyły nas ze śp. Zbigniewem,było ich bardzo wiele i trudno byłoby je wszystkie wymienić. Jego aktywność w działaniach służących naszej Gminie i jej mieszkańcom była wzoremdla wielu,
on sam nigdy nie poddawał się i dążył do celu:nie dla siebie,a dla innych. Wieloletnia służba naszej małej Ojczyźnie sprawiła, że na zawsze zapisał sięw historii Gminy.
Drogiej Małżonce, Dzieciom
oraz całej Rodzinie Zmarłego
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Wójt
Gminy Kołobrzeg
Włodzimierz Popiołek
Przewodniczący
Rady Gminy Kołobrzeg
Julian Nowicki
wraz z radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia