Nie zyjemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2021
Głos Koszaliński
„Nie żyjemy, aby umierać…
ale umieramy, aby żyć wiecznie”
Pani
Agnieszce Kurpiewskiej
Radnej Rady Miejskiej w Bobolicach
oraz Najbliższej Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia i żalu
z powodu śmierci
Córki Anity
składają
Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobolicach
Franciszek Łobocki
wraz z Radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Zofia
5 l