Albina Domka-Popek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2021
Głos Wielkopolski

„Nie umierają ludzie, o których się pamięta”
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęłyśmy wiadomość
o śmierci naszej Wspaniałej Koleżanki,
nauczycielki biologii

ś+p
Albiny Domki-Popek

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim

składają

nauczycielki biologii - koleżanki Śp. Albinki

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 5 stycznia 2021 roku odeszła od nas
wspaniała Nauczycielka, wybitny Pedagog,
zasłużona Wicedyrektor

Dr Albina Domka-Popek
Człowiek wielkiego serca i dobroci,
wyjątkowej skromności i życzliwości,
zawsze uśmiechnięta i pełna wrażliwości
dla każdego ucznia…
Na zawsze pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci.
Wyrazy szczerego współczucia
składa
Rada Rodziców
XII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

„Jeden, jeden nam tylko skarb teraz zostaje:
Myśl, która nie zna tamy i za sercem płynie”
J. Słowacki
Przez 33 lata dr Albina Domka-Popek była nauczycielem Dwunastki, wspaniałym pedagogiem i wychowawcą,
oddanym swej pracy całym sercem. Stawiała zawsze dobro ucznia na pierwszym miejscu
i wychowała wiele pokoleń młodych ludzi, zarażając ich swoją radością życia i pasją do biologii.
A przez 24 lata była Wicedyrektorem, służąc przede wszystkim pomocą, mądrą radą i życzliwym słowem wsparcia.
Ze smutkiem, który trudno nam wyrazić słowami,
składamy pogrążonej w żałobie
Rodzinie
drAlbiny Domki-Popek

wyrazy ogromnego współczucia.
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych – a my nie zapomnimy.
Zawsze będziemy mieli w pamięci, że na swojej drodze spotkaliśmy
takiego człowieka jak Ona – mądrego, dobrego i szlachetnego.

Dyrektor i Pracownicy XII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Poznaniu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś dopiero się dowiedziałam ....

Anna - Absolwentka XII LO w Poznaniu


3 l

Kompetencja, pasja i empatia. Bardzo pogodna osoba o ogromnym sercu ,dzięki której wybrałam studia z biologii i nigdy tego nie żałowałam. Tak wyraźnie pamiętam nasze pierwsze spotkanie, w nowej dla obu nas szkole. Ja uczennica 1 kl, ona nowy nauczyciel. Tym trudniej mi uwierzyć ,że nigdy już się nie spotkamy. Dziękuję za wszystko Pani profesor. Tacy ludzie nie powinni tak po prostu odchodzic. ..

Jagodą Wojciechowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Noszę w sercu wdzięczność za wiele dobra!

Uczeń w latach 1996-1998


5 l

W mojej pamięci i w sercu pozostanie na zawsze jej uśmiech i niesamowita pogoda ducha, dobroć i otwartość.

Anna P


5 l

Aluniu, nie mogę zrozumieć i nie mogę się pogodzić. Wraz z Tobą umarła cząstka mnie samej. Zawsze będziesz w mym sercu i mojej pamięci. Iza

Izabela Matynia-Waligóra


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Alinko "z sercem na dłoni". Takie wyróżnienie otrzymałaś od uczniów. Jest nam bardzo trudno bez Ciebie i Twojego serca.

Zosia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoje odejście jest szokiem, tak dobry człowiek nie powinien odchodzić tak szybko E. Ch.

E.Ch.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno wyrazić ból po stracie tak prawego, dobrego człowieka,tak wspaniałej koleżanki z pracy

BK


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pedagog najznamienitszy. Ogromny autorytet. Wielkia, niepowetowana strata. Dziękuję Pani Profesor...

absolwentka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pedagog najznamienitszy. Ogromny autorytet. Wielkia, niepowetowana strata. Dziękuję Pani Profesor...

absolwentka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

DK


5 l

Pani Profesor...To wielki zaszczyt móc spotkać na swej drodze tak wspaniałego, Wielkiego Człowieka. To wielkie szczęście doświadczać kunsztu pedagogicznego, niespotykanej życzliwości i empatii . To przeogromna strata... Z całego serca dziękuję...

uczennica kl"c" 1992-1996


5 l

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Szmania


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki żal, nie zapomnę naszych wspólnych fizjologicznych analiz.

Mirella Jungst


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Maria Harajda


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnam Koleżankę o wielkim sercu.

Krystyna G


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Anna


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia