Leszek Miszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2021
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2021
Dziennik Zachodni
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
Ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
prof. dr. hab. n. med.
Leszka Miszczyka
wspaniałego, oddanego pacjentom lekarza.
Ból i samotność po stracie bliskiej osoby
niech złagodzi prawda, że nie umiera ten,
kto pozostaje w sercach bliskich.
Żonie i Dzieciom, Najbliższym
oraz
Wszystkim
pogrążonym w bólu i żałobie
składamy szczere wyrazy współczucia,
słowa wsparcia i otuchy.
Weronika Pawlicka-Jaworska,
Zbigniew Szendera
Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
ś+p
prof. dr. hab. n. med.
Leszka Miszczyka
Dyrektora Narodowego Instytutu Onkologii
im. Marii Skłodowskiej-Curie
- Państwowego Instytutu Badawczego
Oddziału w Gliwicach od listopada 2015 do kwietnia 2016,
długoletniego Zastępcy Dyrektora ds. Klinicznych
oraz Kierownika Zakładu Radioterapii
Gliwickiego Oddziału Instytutu.
Zasłużonego lekarza
i wybitnego pracownika naukowego Instytutu.
Wspaniałej Osoby o ogromnej wiedzy i doświadczeniu,
z którą łączyły nas więzy wieloletniej współpracy.
Rodzinie i Najbliższym
Zmarłego
najszczersze wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Narodowego Instytutu Onkologii
im. Marii Skłodowskiej-Curie
Państwowego Instytutu Badawczego w Gliwicach
Ze smutkiem i żalem przyjęłam wiadomość o śmierci
ś tp
prof. dr. hab. n. med.
Leszka Miszczyka
wybitnego onkologa, jednego z twórców i animatorów
współczesnej polskiej radioterapii,
wieloletniego pracownika i byłego dyrektora
Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy głębokiego współczucia
Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Miasta Zabrze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia