Alfreda Zawierucha- Rubak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.10.2020
Echo Dnia
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Alfredy
Zawieruchy-Rubak
Radnej i Wiceprzewodniczącej
Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego III kadencji
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składają
Przewodniczący Sejmiku Andrzej Pruś
i Radni
Województwa Świętokrzyskiego
Marszałek
Andrzej Bętkowski
i Zarząd
Województwa Świętokrzyskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia