Włodzimierz Kolat

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.08.2020
Głos Wielkopolski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
ks. J. Twardowski

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że odszedł od nas nagle i niespodziewanie
nasz serdeczny Przyjaciel

ś+ p
Włodzimierz Kolat

Prezydent Wielkopolskiej Izby Turystycznej

Przez ostatnie 15 lat jako Prezydent Izby wyznaczał kierunek jej działania,
skutecznie dążąc do realizacji wyznaczonych celów,
dbając o pozytywny wizerunek wielkopolskiej turystyki.

Ogromnie zaangażowany w działalność całej branży turystycznej,
dla której każdego dnia pracował, poświęcał swoją energię i czas, wiedzę oraz doświadczenie.

Żegnaj i spoczywaj w pokoju wiecznym.
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Łączymy się w bólu
z Rodziną i Najbliższymi

Członkowie Wielkopolskiej Izby Turystycznej

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek 27 sierpnia 2020 r.
o godz. 11.00 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu.

Plaża

Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość,
że nagle i niespodziewanie odszedł

ś+p
Włodzimierz Kolat

Prezydent Wielkopolskiej Izby Turystycznej
Członek Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług,
zawsze zaangażowany w sprawy przedsiębiorców.

Pozostanie w naszej pamięci
jako człowiek uczynny i serdeczny
naszym członkom i naszej organizacji.

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Najbliższym

składają

Prezes, zarząd oraz członkowie
Wielkopolskiego Zrzeszenia Handlu i Usług

Z głębokim smutkiem żegnamy
Włodzimierza Kolata

Założyciela i wieloletniego Prezydenta
Wielkopolskiej Izby Turystycznej
– partnera Targów Tour Salon
organizowanych na terenie
Międzynarodowych Targów Poznańskich,
zasłużonego w propagowaniu turystyki w regionie,
pełnego pasji, twórczego zapału i zaangażowania
w pracę na rzecz rozwoju branży turystycznej w Polsce.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd oraz Pracownicy Grupy MTP

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Włodzimierza Kolata

Prezydenta Wielkopolskiej Izby Turystycznej
w Poznaniu,
Człowieka oddanego i zasłużonego
dla turystyki w Wielkopolsce.

Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają

prezes Tomasz Wiktor, członkowie Zarządu
oraz pracownicy biura
Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej

Ze smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Pana
Włodzimierza Kolata

Prezydenta Wielkopolskiej Izby Turystycznej

wyróżnionego Odznaką Honorową
„Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”
za zaangażowanie, oddanie i pracę
dla rozwoju wielkopolskiej turystyki.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

wyrazy współczucia
składa

Marek Woźniak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia