Szczepan Szczech

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2020
Nowosci

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 30 lipca 2020 roku odszedł od nas
nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś

ś+p
Szczepan Szczech

lekarz weterynarii
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę,
1 sierpnia 2020 roku o godz. 13.00 pożegnaniem Zmarłego w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
O godz. 13.30 w kościele zostanie odprawiona
Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym
przy ul. Gałczyńskiego (róg ul. Morcinka i ul. Sportowej).
Pogrążona w smutku

RODZINABus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Właśnie odkryłam, że ten wspaniały lekarz, cudowny człowiek nie żyje!!!! Brak mi słów!!!! Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia!!!! Nigdy nie zrozumiem dlaczego tacy ludzie muszą odchodzić tak wcześnie!!!!!!!

Urszula Gehrke(Kalembka)


5 l

Niepowetowana strata, żal i niedowierzanie. Wiele lat owocnej współpracy z bardzo pozytywnym i miłym człowiekiem ginie bezpowrotnie...

Bartłomiej


5 l

brak słów, wielki smutek. wiedza, empatia, takt, wielkie serce - właśnie takiego Pana Doktora Szczepana będzie nam bardzo brakowało. wyrazy współczucia dla Rodziny.

Asia&Adam


5 l

Wielka strata dla nas i naszych zwierzaków. RiP

Fifi


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla mnie to był wielki zaszczyt spotkać tak wspaniałego człowieka, móc leczyć u Doktora mojego największego przyjaciela. Pan Doktor był niezastąpiony.Nasz świat już nie będzie taki sam. Chce krzyczeć dlaczego odszedł tak dobry,ciepły, wyrozumiały, kochany człowiek.

Bąbel


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata. Wyrazy współczucia dla rodziny. Spoczywaj w spokoju.

Marek


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały Lekarz. Cudowny Człowiek. Dziękujemy za wszystko. Odpoczywaj w pokoju Panie Doktorze.

Katarzyna


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię...A minęło dopiero 2 dni. Wchodzilam nawet jak szłam po zakupy. Byleby pogadać i pośmiać się. Kochamy pana .. W sercu dziura. Do końca zycia

Jola


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochaliśmy Pana wszyscy. Zwierzatka ktore pan leczyl i my... wlasciciele.. to szok. Szok i niedowierzanie..​koc​halismy pana bardzo!!!wchodzilam do pana nawet wtedy gdy szlam na spacer z psem... dla nas to wielka tragedia..

Oddana pacjentka z pieskiem


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tylu naszym pociechom zycie uratowales i do zdrowia przywracales. Swojego zycia nie uchroniles. Nigdy Cię nie zapomnimy PANIE DOKTORZE

Wdzieczna Alicja


5 l

Kochany doktor zwierzęcych dolegliwości i ludzkich dusz Opiekuj się w niebie zwierzątkami

Aleksandra C


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nasz najlepszy weterynarz. Kasia, moja żona płacze.

Jacek Pawlikowski, Kasia Pawlikowska


5 l

Odkąd przyszłam do Pana 7 lat temu z moim małym jeszcze wtedy kotkiem, wiedziałam, że nie będę już szukać nikogo innego. Miał Pan niezwykłe serce do zwierząt, czułość, zawsze był Pan dla nich i dla nas - opiekunów. Potrafił uspokoić, na wszystko znalazł sposób, zawsze wyleczył. Nie mogę w w to uwierzyć. Wyrazy współczucia dla rodziny...

Monika


5 l

Zegnaj,bedziesz zawsze w mojej pamieci,bardzo bedzie brakowalo mi takiego Czlowieka jak Ty.

Ewa Stodolna


5 l

Wiadomość o śmierci wspaniałego człowieka i weterynarza pogrążyła nas w głębokim smutku. Spoczywaj w pokoju. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ewa i Mariusz Wojtuś


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serce Pęka z bólu. Kochany Panie Doktorze, dziękujemy za wszystko. Będzie Pana strasznie brakować!

Barbara Lipińska


5 l

Bardzo, bardzo mi przykro. Cudowny lekarz i człowiek!!!

Basia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielkie niedowierzanie, spoczywaj w pokoju doktorze

Klient Wielka Nieszawka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze jeszcze w ten poniedziałek przyjechał Pan z wizytą do mojego psa Reksa.Jak zwykle pomógł Pan,.Uzgadnialiśmy sposób dalszego leczenia.Gdyby nie Pan mój pies dawno by już nie żył.Nie mogę pogodzić się z myślą ,że taki DOBRY CZŁOWIEK odszedł, taki fantastyczny LEKARZ nas zostawił.​Niepowetow​ana strata.Proszę odpoczywać w Bogu.

Ewa Dziedzic Balewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Małgorzata Cherrek


5 l

To był wspaniały człowiek i weterynarz .spoczywaj w pokoju doktorze ,dobrzy ludzie zawsze nas szybko opuszczaja

Anegelika


5 l

Wspaniały weterynarz, we wtorek jeszcze bylam u doktora. Spoczywaj w pokoju. Będzie mi go bardzo brakowało

Ania


5 l

Jest mi niezmiernie przykro, tak jakby odszedł ktoś bliski. Ogromnie szanowałem Pana Doktora. R.I.P.

Piotr M.


5 l

Bardzo bolesna wiadomość.Płaczę , nie mogę uwierzyć.

Hanna Jankowska


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia