Z głębokim żalem i smutkiem za
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 14.02.2010 r. zmarł nasz ukochany ojciec i dziadek Ś.P. Stanisław Wójcik lat 78 Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 17.02.2010 o godz. 12:00 w Kościele św. Michała Opole – Półwieś, ul. Domańskiego 4, skąd po Mszy Św. nastąpi wyprowadzenie zwłok bezpośrednio na miejsce spoczynku na Cmentarz Komunalny Opole- Półwieś O czym zawiadamiają Pogrążeni w smutku Syn, synowa i wnuki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jerzy Smogor
15 l
Urszula
16 l
Magdalena Paprocka (Maras)
16 l