Katarzyna Czarnecka - Szmyt
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.07.2020
Głos Wielkopolski
ś+p
Z nieopisanym żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że 2 lipca 2020 r.
odeszła na zawsze
ś+p
Katarzyna
Czarnecka-Szmyt
pracownica Działu Księgowości
Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu.
Odeszła od nas wspaniała Koleżanka, niezwykle pracowita i oddana swojej pracy, pełna skromności
i uprzejmości, która nigdy nie odmówiła nikomu pomocy.
Kasiu, będzie nam Ciebie brakowało!
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składają
Koleżanki i koledzy, Zarząd oraz Kierownictwa Osiedli Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia