Teresa Turska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.05.2020
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 5 maja 2020 r. zmarła

śp.
Teresa Turska

Założycielka i pierwsza Prezes naszego Stowarzyszenia,
niestrudzona rzeczniczka
osób z niepełnosprawnościami.

Rodzinie i Przyjaciołom
składamy
wyrazy serdecznego współczucia.
Uczestnicy i pracownicy WTZ „Akcent”
oraz
Zarząd Śląskiego Stowarzyszenia „Akcent”

Plaża

Z ogromnym smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Teresy Turskiej

założycielki i pierwszej prezes
Śląskiego Stowarzyszenia Edukacji i Rehabilitacji
Osób Niepełnosprawnych „Akcent”,
niestrudzonej społeczniczki, „Matki Teresy z Witosa”.

Wraz z Jej odejściem
cała nasza regionalna społeczność
poniosła ogromną i bolesną stratę.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
Zmarłej

składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.

Maciej Biskupski
Przewodniczący Rady
Miasta Katowice
Marcin Krupa
Prezydent
Miasta Katowice

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szlachetny, prawy, niezwykły i bardzo dobry Człowiek. Bez reszty oddana sprawom osób niepełnosprawnych. Jej nieżyjący, niepełnosprawni Synowie Marek i Leszek patronują integracyjnej imprezie pod nazwą Osiedlowy Bieg Integracyjny, którą od kilku lat organizuje na katowickim Os. Witosa Śląskie Stowarzyszenie Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Akcent", którego Pani Teresa - w uznaniu zasług i społecznikowskiej pasji określana przez wielu "Matką Teresą z Witosa" - była Założycielką i pierwszą Prezes. Odejście Pani Teresy to strata wyjątkowo bolesna i niepowetowana. Na zawsze zachowamy Ją we wdzięcznej pamięci i w naszych sercach. Pani Tereso, prosimy Panią, Marka i Leszka o modlitwę za nas i naszych niepełnosprawnych podopiecznych, dla których tak wiele dobrego uczyniła Pani za życia.

Krzysztof Śnioszek


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia