Sławomirowi Sito
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2020
Dziennik Zachodni
ś+p
Panu
Sławomirowi Sito
Dyrektorowi Wojewódzkiego Ośrodka
Lecznictwa Odwykowego
i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gorzycach
wyrazy głębokiego współczucia i żalu po śmierci
Ojca
składają
Zarząd Województwa Śląskiego
oraz Dyrekcja i pracownicy
Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia