Lesława Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2020
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2020
Dziennik Zachodni
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Lesławy Wójcik
długoletniego pracownika
Wydziału Urbanistyki i Architektury
Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
wraz z Radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent Miasta
Dąbrowa Górnicza wraz ze Współpracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia