Aniela Idzik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2020
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2020
Echo Dnia
PODZIĘKOWANIE
wszystkim, którzy brali udział w uroczystościach pogrzebowych mojej ukochanej Mamy
ś+p Anieli Idzik
okazali nam pomoc, wsparcie i współczucie, pragnę
w imieniu pogrążonej w bólu najbliższej rodziny najserdeczniej podziękować: bliższej i dalszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, koleżankom i kolegom Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie, pocztom sztandarowym, koleżankom i kolegom PSL, Jednostce OSP
w Wiśniowej, mieszkańcom Wiśniowej Pod. i okolic.
Wyrażamy wielką wdzięczność lekarzom, pielęgniarkom
i obsłudze Ośrodka Zdrowia w Wiśniowej, Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Staszowie, Św. Centrum Onkologii w Kielcach.
Uczestnikom pogrzebu, którzy złożyli wieńce i kwiaty, odprowadzili moją mamę, człowieka o niezwykłej życzliwości
i dobroci serca, na miejsce wiecznego spoczynku wielkie dzięki.
„BÓG ZAPŁAĆ” za modlitwę i intencje mszalne.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Stanisława Błażejewska z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia