Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2020
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi
Zygmunta Arłukowicza
emerytowanego i wieloletniego
Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” w Darłowie.
Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia w tych trudnych chwilach po stracie męża, ojca i dziadka
składają: Rada Nadzorcza, Zarząd, pracownicy i mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” w Darłowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia