Emilia Bielak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2020
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.04.2020
Gazeta Lubuska
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 26 kwietnia 2020 r. odeszła od nas na zawsze
najukochańsza Mama, Siostra, Teściowa,
Babcia, Prababcia i Ciocia,
Zasłużona Sybiraczka i Pionierka Zielonej Góry
ś+p
Emilia Bielak
Pogrzeb odbędzie się w środę 29 kwietnia 2020 r.
o godz. 11.50 na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 26 kwietnia 2020 r.
odeszła nasza członkini
Emilia Bielak
Wyrazy współczucia dla Rodziny
składają
Zarząd i członkowie Lubuskiej Rodziny Katyńskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Maria & Adam
6 l