Jolanta Łabuć
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.02.2020
Głos Wielkopolski
„Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią się im płaci”
Wisława Szymborska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 10 lutego 2020 roku odeszła od nas
Jolanta Łabuć
Kochana Jolu,
na zawsze będziemy pamiętać Twój uśmiech,
dobre serce, radość i optymizm.
Przyjaciele z Niepublicznego Przedszkola Balbinka
w Gowarzewie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia