Jan Labus
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2019
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2019
Nowa Trybuna Opolska
„Można odejść na zawsze,
by stale być blisko…”
– ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że 17 listopada 2019 roku
zmarł
Jan Labus
Burmistrz Ozimka
Msza żałobna odbędzie się 21 listopada 2019 r.
o godz. 13.00 w kościele pw. Świętego Jana Chrzciciela
w Ozimku, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na cmentarz komunalny w Nowej Schodni.
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pana
Jana Labusa
Burmistrza Ozimka oraz
Członka Zarządu Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska.
Poruszeni tym wydarzeniem, wspominamy naszą wieloletnią współpracę z Panem Burmistrzem
i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
Łącząc się w żalu
składamy
Rodzinie, Bliskim i Współpracownikom
wyrazy współczucia oraz słowa otuchy
Zarząd, Dyrektor
Biura Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska
wraz z Pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia