Waldemar Urbaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2019
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.10.2019
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 15 października 2019 r. odszedł od nas
Waldemar Urbaniak
wieloletni Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty
w Jeleniej Górze.
W osobie Zmarłego żegnamy, najlepszego, nieodżałowanego Szefa i Kolegę,
wspaniałego, dobrego i życzliwego człowieka,
obdarzonego niezwykłym, a przy tym ciepłym
poczuciem humoru,
stoickim spokojem i kulturą osobistą.
Swoje życie zawodowe poświęcił pracy na rzecz rozwoju dolnośląskiej oświaty,
poczynając od roli nauczyciela, wychowawcy i dyrektora
w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu,
następnie wizytatora, a kończąc statusem nieocenionego mentora wielu dyrektorów szkół oraz wizytatorów,
nierozerwalnie związanego ze swoim lokalnym,
lubańskim i jeleniogórskim środowiskiem.
Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty
wraz ze współpracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Dorota Mróz
6 l