Z głębokim żalem żegnamy SŁAWO
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.10.2008
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem żegnamy SŁAWOMIRA BRONOWSKIEGO - lekarza stomatologa - chirurga Opuścił nas nagle człowiek potrzebny, oddany, bardzo lubiany przez pacjentów, zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Jego pogoda ducha i radość życia pozostaną na zawsze w naszej pamięci Zarząd i pracownicy NZOZ "DENTEX" w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia