Stanisław Rajewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2020
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2020
Gazeta Lubuska
15 lutego 2020 roku odszedł od nas na zawsze
nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
ś+p
inż.Stanisław Rajewicz
długoletni pracownik PKP
na stanowisku Naczelnika Oddziału Drogowego
w Zbąszynku
oraz na stanowisku
Naczelnika Oddziału Budynków w Zielonej Górze.
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w czwartek, 20 lutego 2020 roku o godz. 11.00
w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej
w Zielonej Górze.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę,
22 lutego 2020 roku w Zbąszynku.
Msza św. zostanie odprawiona o godz. 11.00
w kościele parafialnym, a następnie około godz. 11.50 złożenie prochów na cmentarzu
w grobowcu rodziny Straburzyńskich.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna Obszanska
6 l